mydentist
Last Activity:
Sep 27, 2020
Joined:
Sep 27, 2020
Messages:
0
Likes Received:
0
Gender:
Male
Birthday:
Nov 12, 1989 (Age: 30)

Share This Page

mydentist

New Member, Male, 30

mydentist was last seen:
Sep 27, 2020
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Birthday:
  Nov 12, 1989 (Age: 30)
  Location - Displays on your posts:
  IR
  What you teach - Displays on your posts:
  Special Education Teacher
  about tooth 1
  کامپوزیت دندانی چیست ؟
  کامپوزیت دندان در تهران
  یکی از موادی که امروزه در دنیای دندانپزشکی بسیار پر کاربرد است، کامپوزیت ها هستند. کامپوزیت دندان به موادی خمیر مانند می گویند که پزشک با استفاده از آن دندان های پوسیده، شکسته، ترک خورده یا سیاه شده را ترمیم می کند.


  انواع لمینت دندان و تفاوت آن ها
  لمینت دندان از نظر جنس و ساخت متفاوت است و به دو نوع سرامیکی و کامپوزیتی تقسیم می شود.
  لمینت دندان در تهران
  لمینت کامپوزیتی : این نوع لمینت ارزان تر و ثبات رنگ کمتری نسبت به نوع دیگر دارد اما مزیت آن نسبت به نوع دیگر این است که در آن دندان تراش کمتری می یابد.
  لمینت سرامیکی : این نوع لمینت نسبت به نوع دیگر با دوام تر و مقاومتر است و ثبات رنگ بیشتری دارد و دارای ظاهر زیباتری هستند.

  لمینت سرامیکی دندان
  لمینت سرامیکی
  ونیر های لمینت لایه های نازکی از مواد سرامیکی هستند که به عنوان روکش روی دندان های طبیعی قرار می گیرند. این نوع ونیر ها از پرسلین ساخته شده و معمولاً با هدف زیبایی دندان ها و اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرند. با نصب لمینت های سرامیکی، دندان ها سفید تر، یکدست تر و زیبا تر به نظر می رسند. ونیر های سرامیکی قادرند عیوب مختلف موجود در دندان ها مانند پریدگی لبه دندان ها، زرد شدن و فاصله زیاد بین دندان ها را برطرف کنند. ونیر های لمینت توسط دندانپزشک زیبایی طی چند جلسه روی دندان ها نصب شده و طول عمری بین ۱۰ تا ۲۰ سال دارند.

  با بلیچینگ دندانها چقدر سفیدتر میشوند ؟
  این سوالی است که هیچ کس نمیتواند به آن پاسخ قطعی بدهد. ممکن است از یک درجه تا چندین درجه بسته به جنس دندانها و نوع رنگدانه های رسوب کرده بین دندانها متغیر باشد.
  بلیچینگ دندان در تهران
  بعد از بلیچینگ، دندانها تا چه مدت سفید می مانند ( مراقبتهای بعد از بلیچینگ )
  این موضوع هم بستگی به بهداشت دهان فرد و هم رژیم غذایی او دارد. استفاده کمتر از غذاها و نوشیدنیهای رنگدانه دار کمک میکند دندانها به مدت طولانی تری سفید بمانند. ضمنا بلیچینگ درمانی است که باید هر چند وقت یکبار تکرار شود تا رنگ دندانها به صورت دایمی سفید بمانند.

  اصلاح طرح لبخند، طراحی لبخند یا لبخند هالیوودی به نمایش گذاشتن دندان‌ها و لثه‌ها در وضعیت مناسب گفته می‌شود که با جذابیت خاصی روی چهره‌ی فرد کاندید جلوه نمایی می‌کند و او را زیباتر نشان می‌دهد. این فرآیند بهبود لبخند و داشتن لبخند زیبا است که توسط دندانپزشک زیبایی از طریق یک یا چند روش زیبایی دندان انجام می‌شود. این روش‌های زیبایی عبارتند از:
  لمینیت دندان یا لامینت
  ونیر یا کامپوزیت ونیر
  باندینگ دندان
  کاشت دندان
  بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند
  سفید کردن دندان یا بلیچینگ
  روکش گذاری با روکش های فول و تمام سرامیک دندان‌
  اصلاح لبخند لثه‌ای و غیره

Members Online Now

 1. Backroads,
 2. agdamity
Total: 445 (members: 3, guests: 419, robots: 23)
test