lighttower1
Last Activity:
Sep 28, 2020
Joined:
Sep 27, 2020
Messages:
0
Likes Received:
0
Gender:
Male
Birthday:
Nov 12, 1989 (Age: 30)

Share This Page

lighttower1

New Member, Male, 30

lighttower1 was last seen:
Sep 28, 2020
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Birthday:
  Nov 12, 1989 (Age: 30)
  Location - Displays on your posts:
  IR
  What you teach - Displays on your posts:
  Substitute Teacher
  برج پرچم چیست ؟
  برج پرچم که نوع بسیار بلند پایه پرچم مرتفع است ، یکی از تخصصی ترین محصولات ماست که تولید و اجرای آن تخصصی خاص را می طلبد . در واقع این طور نیست که هر تولید کننده پایه پرچم لوله ای را با ارتفاع پایین تولید کرد ، ارتفاعات بالا را هم به نسبت همان پایه ها ولی مثلا ضخیم تر بسازد و اصلا کل محاسبات در برج پرچم کاملا متفاوت است . استحکام ، ایستایی و طراحی فونداسیون در این محصول بسته به ارتفاع آن متغیر است . به طوریکه بسته به ارتفاع سازه ، تعداد تکه ها ، ضخامت ورق ها و ابعاد فونداسیون آنها افزایش می یابد و طبق اصول خاصی محاسبه می شود .
  قیمت برج پرچم

  پایه چراغ دکوراتیو
  پایه دکوراتیو روشنایی تجهیزاتی جدید و به روزی هستند که امروزه به همراه سرانداز (دستک) جهت نصب انواع چراغ خیابانی به منظور روشنایی خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار می گیرد. پایه چراغ دکوراتیو پارکی ها عموما دارای پایه ای از جنس آلومینیوم ریخته گری شده، چدنی و ستون لوله ای از جنس آهن و سر چراغی مخصوص به خود هستند که زیبایی بیشتری نسبت به نوع ساده دارد . بدیهی است که پایه چراغ خیابانی دکوراتیو به علت مواد بکار رفته در آن از نظر قیمت در سطح بالاتری قرار دارد . ارتفاع پایه چراغ های دکوراتیو یا سلطنتی معمولا در حدود 3 متر می باشد.
  پایه چراغ دکوراتیو

  متریال های کاربردی در پایه پرچم
  معمولا ورق به کار رفته در سازه های دکل های پرچم ورق های گالوانیزه گرم st37 ساخت کارخانه معظم فولاد مبارکه می باشد، که ضخامت این ورق ها با توجه به ارتفاع دکل های پرچم متفاوت است. این سازه ها از ارتفاع 6 تا 70 متری مورد استفاده قرار می گیرد. در پایه های کوتاه 6 تا 12 متری میتوان از لوله در مقاطع مختلف برای ساخت آن استفاده کرد ولی در پایه های بلند از 25 تا 70 متری با توجه به مشکلات حمل بهتر است از ورق های گالوانیزه با مقاطع مختلف و ضخامت های مختلف استفاده کرد.
  قیمت پایه پرچم

Members Online Now

 1. nilesh eorchids,
 2. gauravs,
 3. free use
Total: 286 (members: 5, guests: 255, robots: 26)
test